Patika Sosyal Sorumluluk Projesi

Patika Anaokulları olarak her yıl, 23 Nisan Çocuk Bayramı çerçevesinde, diğer illerde yaşayan ve eksikleri olan çocuklarımızı mutlu etmek amacıyla çeşitli yardım kampanyaları düzenlemekteyiz. Bu yıl Capitol Alışveriş Merkezi tarafından 5. si organize edilen “Dilek Ağacı ” projesine katılmayı uygun  bulduk.

www. dilekagaci.capitol.com.tr  adresinden de verilen bilgiye göre bu yıl Adana – Aladağ Köyü’nde yaşayan çocuklarımızın istekleri belirlenmiştir.  Çocuk başına yapılan bu kampanya için toplanacak para ile bisiklet / digital fotoğraf makinesi vs… almayı planlıyoruz. Toplanan paradan kaç çocuğa bisiklet / foto makinesi vs…  alabileceğimizi belirleyip daha sonrasında internet adresinden hediye verilecek çocukların seçimi yapılacaktır.

Tamamen gönüllü yapılan, herhangi bir katılım zorunluluğu aranmayan bu proje için  10-30 TL arası bir katılım ücreti belirledik.

Mayıs başında proje sone erdiğinden bizlere uygun gördüğünüz ödemeyi 15 Nisan Pazartesi günü tarafımıza ulaştırmanızı önemle rica ederiz. Çünkü toplanacak paraya göre uygun rakamlı bisiklet / foto makinesi almayı planlıyoruz. Alabileceğimiz ürünlere göre internetten çocuklarımızı seçerek gönderimi yapılacaktır.

Çocuk isimleri ve bölgeye ulaşım ile ilgili her türlü bilgi tarafınıza ulaştırılacaktır. Ayrıca proje tamamlandıktan sonra Capitol AVM tarafından süreç ile ilgili kısa film, sinema salonlarında film başlamadan önce gösterilmektedir.

Duyarlılığınız için gerek kurumumuz adına gerekse Aladağlı Çocuklar adına şimdiden teşekkür eder. Projeye katılma zorunluluğu olmadığını tekrar bilgilerinize sunarız.

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapın.